Specjalnie dla Ciebie udostępniam najciekawsze wydarzenia ogrodnicze wraz z datami oraz mapą dojazdu.

Postaram się wziąć udział we wszystkich udostępnianych wydarzeniach i opisywać je na blogu. Zachęcam Cię do częstych odwiedzin i najważniejsze… weź udział chociaż w jednym ciekawym wydarzeniu.

💚💚💚CIEKAWOSTKA💚💚💚

Czy wiesz, że poniżej wpisu wydarzenia klikając ikonę +KALENDARZ GOOGLE możesz zapisać to wydarzenie w swoim kalendarzu na smartfonie i komputerze?

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Odwiedziny i zakupy roślin w szkółce roślin wrzosowatych Majewscy

Sierpień 21

Odwiedziny i zakupy roślin w szkółce roślin wrzosowatych Majewscy
Zdjęcia ze strony www.majewscy.com.pl

Jeżeli planujesz wrzosowisko lub szukasz inspiracji do tworzenia niezwykłych rabat koniecznie odwiedź to niesamowite miejsce.

Na odwiedziny i zakupy roślin w szkółce roślin wrzosowatych Majewscy najlepszym czasem jest wiosna, kiedy kwitną różaneczniki i azalie oraz jesienią kiedy zauroczyć można się rabatami wrzosowymi.

Osobiście odwiedzę to miejsce w drugiej połowie sierpnia, dlatego, że właśnie w tym czasie przypada czas realizacji rabat wrzosowych nad stawem oraz kontynuacja rabat leśnych. Będę robić duże zakupy roślin w tym miejscu, ceny są bardzo dobre, a ilość odmian oszałamia.

Jeżeli nie uda ci się odwiedzić szkółki w tym roku zapraszam cię na bloga, nie zapomnę opisać swojej wizyty i opatrzyć jej pięknymi zdjęciami wrzosowisk.

Miejsce

Szkółka roślin wrzosowatych Majewscy Witowice 92, 24-130 Końskowola, woj lubelskie
Witowice 92
Końskowola, lubelskie 24-130 Poland
+ Google Map
Strona internetowa:
http://majewscy.com.pl