Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Targi ogrodnictwa GARDENIA

Luty 21 - Luty 23

Targi ogrodnicze Gardenia 2019

Jeśli interesujesz się nowościami w branży ogrodniczej nie może Cię zabraknąć na tych targach ogrodniczych.

W 2019 roku Targi ogrodnicze Gardenia 2019 odbędą się w dniach 21-23 lutego. Nie oszukujmy się, są to największe w Polsce Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu. Ogromna ekspozycja artykułów ogrodniczych, maszyn urządzeń i narzędzi dla specjalistów i amatorów ogrodnictwa.

 

Targi ogrodnicze Gardenia 2019Targi GARDENIA to prezentacja ogrodniczych nowości, moc inspiracji i szansa, by dowiedzieć się, jaka modna zapanuje w nadchodzącym sezonie.

Ogrom wystawy podzielony ma być na bloki tematyczne (zapewne, każdy znajdował się będzie w innej hali wystawienniczej.

1.  artykuły, maszyny, urządzenia, narzędzia i sprzęt ogrodniczy. Znajdziemy tam również torfy, podłoża, chemię ogrodniczą i materiał Targi ogrodnicze Gardenia 2019nasienny.
2. Kolejna hala to materiał roślinny, pomocniczy w uprawach, systemy nawadniające i oczka wodne.
3. Mała architektura ogrodowa, grille i odzież ogrodnicza.
Oraz jak co roku jeden z pawilonów wypełni również rolę hali sprzedażowej tzw. kiermasz ogrodniczy, który polecam odwiedzić dzień wcześniej, to wtedy ceny są o 30 % niższe.
W każdej hali planowane są premiery rynkowe, tworzone w oparciu o analizę trendów i potrzeb odbiorców.  Zapewne obejrzymy również stoiska pokazowe wybranych twórców i architektów krajobrazu.
Zachęcam do odwiedzenia tego miejsca chociaż raz w życiu.
Jak wyglądają targi z mojego punktu widzenia możesz przeczytać KLIK TU 
Klika spraw technicznych.
Na targi najlepszym rozwiązaniem jest wybrać się pociągiem, podjeżdżasz pod same hale wystawowe. Unikasz korków wokół wystawy i trudności z zaparkowaniem auta. Unikasz płacenia za parking.
Jeżeli planujesz dłuższy wypad na targi,najlepiej nocleg zarezerwuj z dużym wyprzedzeniem. Wtedy masz duży wybór miejsc noclegowych blisko hal wystawowych.
Naprawdę nie warto wybierać się w to miejsce samochodem, chyba, że zamierzasz wykupić większość roślin z hali sprzedażowej.

Szczegóły

Start:
Luty 21
Koniec:
Luty 23
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
,
Strona internetowa:
http://gardenia.mtp.pl/pl/?print

Miejsce

Gardenia targi ogrodnicze
ul. Głogowska 14
Poznań, 60-734 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://gardenia.mtp.pl/pl/