Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Targi ogrodnictwa GARDENIA

4 listopada - 6 listopada

TARGI OGRODNICZE

Targi ogrodnicze Gardenia 2021

Jeśli interesujesz się nowościami w branży ogrodniczej nie może Cię zabraknąć na tych targach ogrodniczych.

W 2021 roku Targi ogrodnicze Gardenia 2021 ze względu na pandemię COVID-19 odbędą się w dniach 4-6 listopada. Do tej pory Gardenia była największymi w Polsce Międzynarodowymi Targami Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu. Ogromna ekspozycja artykułów ogrodniczych, maszyn urządzeń i narzędzi dla specjalistów i amatorów ogrodnictwa. Zobaczymy jak organizatorom uda się przyciągnąć Klientów w bieżącym roku. Mam nadzieję, że spragnieni kontaktu z naturą i nowościami będziemy mogli cieszyć się wspólnymi spotkaniami i pięknymi roślinami.

Targi ogrodnicze Gardenia 2019Targi GARDENIA to prezentacja ogrodniczych nowości, moc inspiracji i szansa, by dowiedzieć się, jaka modna zapanuje w nadchodzącym sezonie.

Ogrom wystawy podzielony ma być na bloki tematyczne (zapewne, każdy znajdował się będzie w innej hali wystawienniczej.

1.  artykuły, maszyny, urządzenia, narzędzia i sprzęt ogrodniczy. Znajdziemy tam również torfy, podłoża, chemię ogrodniczą i materiał Targi ogrodnicze Gardenia 2019nasienny.
2. Kolejna hala to materiał roślinny, pomocniczy w uprawach, systemy nawadniające i oczka wodne.
3. Mała architektura ogrodowa, grille i odzież ogrodnicza.
Oraz jak co roku jeden z pawilonów wypełni również rolę hali sprzedażowej tzw. kiermasz ogrodniczy, który polecam odwiedzić dzień wcześniej, to wtedy ceny są o 30 % niższe.
W każdej hali planowane są premiery rynkowe, tworzone w oparciu o analizę trendów i potrzeb odbiorców.  Zapewne obejrzymy również stoiska pokazowe wybranych twórców i architektów krajobrazu.
Zachęcam do odwiedzenia tego miejsca chociaż raz w życiu.
Jak wyglądają targi z mojego punktu widzenia możesz przeczytać Targi ogrodnicze Gardenia
Klika spraw technicznych.
Na targi najlepszym rozwiązaniem jest wybrać się pociągiem, podjeżdżasz pod same hale wystawowe. Unikasz korków wokół wystawy i trudności z zaparkowaniem auta. Unikasz płacenia za parking.
Jeżeli planujesz dłuższy wypad na targi,najlepiej nocleg zarezerwuj z dużym wyprzedzeniem. Wtedy masz duży wybór miejsc noclegowych blisko hal wystawowych.
Naprawdę nie warto wybierać się w to miejsce samochodem, chyba, że zamierzasz wykupić większość roślin z hali sprzedażowej.

Szczegóły

Start:
4 listopada
Koniec:
6 listopada
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
,
Strona internetowa:
https://www.targigardenia.pl/pl/informacje_dla_zwiedzajacych/zasady_wstepu_na_targi/

Miejsce wydarzenia

Gardenia targi ogrodnicze
ul. Głogowska 14
Poznań, 60-734 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://gardenia.mtp.pl/pl/