Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Targi ogrodnictwa GARDENIA

23 listopada 2023 - 25 listopada 2023

TARGI OGRODNICZE

Targi ogrodnicze Gardenia 2023

Jeśli interesujesz się nowościami w branży ogrodniczej nie może Cię zabraknąć na tych targach ogrodniczych.

Uwaga, Uwaga zapraszam na Targi ogrodnicze Gardenia. Tym razem odbędą się w dniach 23-25 listopada 2023 w Poznaniu.

Szczegóły podam WKRÓTCE

Do tej pory Gardenia była największymi w Polsce Międzynarodowymi Targami Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu. Ogromna ekspozycja artykułów ogrodniczych, maszyn urządzeń i narzędzi dla specjalistów i amatorów ogrodnictwa. Zobaczymy jak organizatorom uda się przyciągnąć Klientów w bieżącym roku. Mam nadzieję, że spragnieni kontaktu z naturą i nowościami będziemy mogli cieszyć się wspólnymi spotkaniami i pięknymi roślinami.

Targi ogrodnicze Gardenia 2019Targi GARDENIA to prezentacja ogrodniczych nowości, moc inspiracji i szansa, by dowiedzieć się jaka moda zapanuje w nadchodzącym sezonie.

Ogrom wystawy jak co roku ma być podzielony podzielony na bloki tematyczne. W pierwszej hali wystawienniczej znajdziemy najnowocześniejsze i najmodniejsze w sezonie maszyny, urządzenia, narzędzia i sprzęt ogrodniczy. Znajdziemy tam również torfy, podłoża, chemię ogrodniczą i materiał nasienny.

Kolejna hala to materiał roślinny, pomocniczy w uprawach, systemy nawadniające i oczka wodne.Mała architektura ogrodowa, grille i odzież Targi ogrodnicze Gardenia 2019ogrodnicza.Oraz jak co roku jeden z pawilonów wypełni również rolę hali sprzedażowej tzw. kiermasz ogrodniczy, który polecam odwiedzić dzień wcześniej, to wtedy ceny są o 30 % niższe. W każdej hali planowane są premiery rynkowe, tworzone w oparciu o analizę trendów i potrzeb odbiorców.  Zapewne obejrzymy również stoiska pokazowe wybranych twórców i architektów krajobrazu. Zachęcam do odwiedzenia tego miejsca chociaż raz w życiu. Jak wyglądają targi z mojego punktu widzenia możesz przeczytać Targi ogrodnicze Gardenia

Klika spraw technicznych.

Na targi najlepszym rozwiązaniem jest wybrać się pociągiem, podjeżdżasz pod same hale wystawowe. Unikasz korków wokół wystawy i trudności z zaparkowaniem auta. Unikasz płacenia za parking.Jeżeli planujesz dłuższy wypad na targi,najlepiej nocleg zarezerwuj z dużym wyprzedzeniem. Wtedy masz duży wybór miejsc noclegowych blisko hal wystawowych.Naprawdę nie warto wybierać się w to miejsce samochodem, chyba, że zamierzasz wykupić większość roślin z hali sprzedażowej.

Details

Start:
23 listopada 2023
End:
25 listopada 2023
Event Category:
Event Tags:
,
Website:
https://www.targigardenia.pl/

Venue

Międzynarodowe Targi Poznańskie
ul. Głogowska 14
Poznań, wielkopolskie 60-748 Poland
+ Google Map
View Venue Website

Zapraszam do komentowania. Po sprawdzeniu komentarz zostanie dodany na stronę.