O mnie

Jestem ogrodnikiem amatorem, pasjonatem roślin. Od kilku lat samodzielnie tworzę ogród na ogromnej działce. Nieustannie się szkolę i douczam. Praca przy roślinach to dla mnie niesamowita radość. Ogród zaczynam aranżować poczynając od przemyślanych projektów na papierze lub w komputerze, dopiero gdy wizualizacja spełnia określone wymagania realizuję projekt.

Nie boję się wyzwań, sadzę i przycinam drzewa oraz krzewy zarówno zimozielone jak i te zrzucające liście. Staram się tak dbać o rośliny, żeby używać jak najmniej chemii w formie oprysków, jeżeli jednak moje metody zawiodą nie obawiam się jej użyć.

Od wielu lat zajmuję się sadownictwem, sadzę i przycinam drzewa owocowe oraz stosuję odpowiednie opryski zapobiegające chorobom grzybowym i robactwu.

Na blogu znajdziesz testowane przeze mnie rośliny. Zainspiruję Cię pięknymi Polskimi ogrodami, które warte są obejrzenia. Opowiem o targach ogrodniczych na których warto być, by wyłowić ciekawe smaczki roślinne. Pokażę jakie stosować produkty, żeby praca w ogrodzie była czystą przyjemnością. Mieszkam i pracuję w Warszawie, ogrodem w okolicy Warki zajmuję się weekendowo. A blog o mojej pracy piszę … w tzw. międzyczasie.

Od czasu do czasu współpracuję z firmami ogrodniczymi, biorę udział w konferencjach i kongresach dla branży i spotkaniach blogerów.

Jeżeli masz pytania, propozycje, oferty współpracy zapraszam do kontaktu

pisanekwiatami@gmail.com

Leave a Reply