Specjalnie dla Ciebie udostępniam najciekawsze wydarzenia ogrodnicze wraz z datami oraz mapą dojazdu.

Postaram się wziąć udział we wszystkich udostępnianych wydarzeniach i opisywać je na blogu. Zachęcam Cię do częstych odwiedzin i najważniejsze… weź udział chociaż w jednym ciekawym wydarzeniu.

💚💚💚CIEKAWOSTKA💚💚💚

Czy wiesz, że poniżej wpisu wydarzenia klikając ikonę +KALENDARZ GOOGLE możesz zapisać to wydarzenie w swoim kalendarzu na smartfonie i komputerze?

Ładowanie Wydarzenia
Szukaj Wydarzenia

Nadchodzące Wydarzenia

Wydarzenia List Navigation

Lipiec 2018

Liliowce na rabaty-kiermasz i wystawa najpiękniejszych kwiatów lata

Lipiec 8-8:00 am - 5:00 pm
Arboretum Wojsławice, Wojsławice 2
58-230 Niemcza, 58-230 Poland
+ Google Map

Wyobraź sobie całe połacie pięknie kwitnących roślin ozdobnych to liliowce, są ich tutaj tysiące. Zapraszam Cię na najpiękniejsze święto Liliowców. Kolejne święto w Arboretum Wojsławice, jeżeli cię tam nie było, koniecznie zarezerwuj ten lipcowy weekend w kalendarzu. Jest to tzw. HEMEROmania – czyli XIII spotkanie entuzjastów liliowców. W tym dniu zaplanowane są ciekawe wydarzenia dla…

Dowiedz się więcej »
Sierpień 2018

Odwiedziny i zakupy roślin w szkółce roślin wrzosowatych Majewscy

Sierpień 21
Szkółka roślin wrzosowatych Majewscy Witowice 92, 24-130 Końskowola, woj lubelskie, Witowice 92
Końskowola, lubelskie 24-130 Poland
+ Google Map

Zdjęcia ze strony www.majewscy.com.pl Jeżeli planujesz wrzosowisko lub szukasz inspiracji do tworzenia niezwykłych rabat koniecznie odwiedź to niesamowite miejsce. Na odwiedziny i zakupy roślin w szkółce roślin wrzosowatych Majewscy najlepszym czasem jest wiosna, kiedy kwitną różaneczniki i azalie oraz jesienią kiedy zauroczyć można się rabatami wrzosowymi. Osobiście odwiedzę to miejsce w drugiej połowie sierpnia, dlatego,…

Dowiedz się więcej »
Wrzesień 2018

Targi ogrodnicze „Zieleń to życie” 2018

Wrzesień 6-9:00 am - Wrzesień 8-6:00 pm
EXPO WARSZAWA XXI ul. Prądzyńskiego 12/14 01-222 Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14
Warszawa, mazowieckie 01-222 Poland
+ Google Map
PLN30

To tu znajdziesz inspiracje na kolejny sezon zauroczysz się nowościami ogrodniczymi, zainspirujesz możliwościami kompozycji roślinnych, porozmawiasz ze szkółkarzami, uzyskasz odpowiedzi na interesujące cię tematy ogrodnicze, weźmiesz udział w ciekawych warsztatach i pokazach. Jeżeli jesteś z okolic Warszawy nie może cie zabraknąć na tej imprezie.

Dowiedz się więcej »

Festiwal traw i kwiatów jesieni

Wrzesień 23-9:00 am
Arboretum Wojsławice, Wojsławice 2
58-230 Niemcza, 58-230 Poland
+ Google Map

W Wojsławicach byłam pod koniec października i to właśnie jest ten czas gdzie można się zachwycić jesiennymi barwami kwiatów . Obiecuję, że zauroczysz się tutaj wysmakowanymi kompozycjami z traw i roślin ozdobnych, zrobisz piękne zdjęcia nasadzeń i zbliżenia roślin, nauczysz się tworzyć piękne jesienne rabaty.

Dowiedz się więcej »
+ Export Events